Darmowy kurs Dobre Brzmienie Sieci to cykl lekcji on-line do samodzielnej nauki, który będzie dostępny od 7 listopada 2020 r. Materiały oraz tematyczne webinary przybliżą zagadnienia z zakresu technik dźwiękowych potrzebnych do publikacji twórczości w internecie.
Dobre Brzmienie Sieci to odpowiedź na potrzeby dzisiejszych czasów, w których artyści rozpowszechniają ogromną ilość treści za pośrednictwem sieci internetowej. Materiały obejmują zagadnienia techniczne, takie jak dźwięk cyfrowy, rodzaje mikrofonów, elementy teorii muzyki, a także ich praktyczne zastosowanie. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak nagrywać głos oraz instrumenty, jak przygotować nagrania, aby dobrze prezentowały się na Facebook’u, YouTube i nie tylko. Całość zamyka rozdział „Od pomysłu do publikacji”, gdzie w krótkich filmach muzycy tworzący i publikujący samodzielnie prezentują swój proces.
Dobre Brzmienie Sieci współtworzy grono muzyków i edukatorów (m.in. P.A.F.F., Susanna Jara, Roman Bosski, Kasia Rosołek, Matt Czechowicz). Dzięki ich zaangażowaniu powstał kurs e-learningowy zawierający zarówno wiadomości teoretyczne, prezentacje multimedialne, jak i nagrania audiowizualne, filmy instruktażowe oraz praktyczne wskazówki i elementy interaktywne.

Wystartujemy 7 listopada 2020! Zapisz się do Newsletter’a, abyśmy mogli Ci o tym przypomnieć!

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.