“Podstawy realizacji dźwięku” to kurs realizowany w trybie hybrydowym przeznaczony dla osób początkujących i chcących rozpocząć przygodę z audio. Kurs zaprojektowany został tak, aby w ramach 12 segmentów uczestnicy zdobyli kompleksową wiedzę i umiejętności z zakresu podstaw realizacji dźwięku. Program został przygotowany hybrydowo. Połowa zagadnień będzie realizowana on-line, a pozostała część kursu, obejmująca część praktyczną, odbywać się będzie w małych grupach w studiu nagraniowym. Każdy z bloków tematycznych składa się z materiałów on-line do samodzielnej nauki, omówienia zagadnień teoretycznych oraz części praktycznej.

Uczestnicy kursu będą mieli możliwość konsultacji prac domowych oraz projektów wykonywanych samodzielnie, jak również dostęp do materiałów on-line do 6 miesięcy po zakończeniu kursu.

Tematy spotkań:
0. Zajęcia wprowadzające
1. Elementy toru fonicznego
2. Podstawy pracy w DAW
3. Dźwięk cyfrowy
4. Mikrofony i preampy
5. Techniki mikrofonowe 1
6. Techniki mikrofonowe 2
7. Korekcja częstotliwości
8. Procesory dynamiki
9. Pogłos i efekty
10. Słuchanie krytyczne
11. Podstawy miksu
12. Podstawy nagłośnienia

Zajęcia prowadzone będą w cyklu tygodniowym, we wtorki od godziny 18:00 do 21:00. Spotkanie wprowadzające odbędzie się w trybie zdalnym we wtorek 12.04.2022 o godzinie 18:00.

Koszt udziału w warsztatach to 1400 zł.

Partnerem warsztatów są producenci i dystrybutorzy sprzętu audio, którzy przygotowali specjalną ofertę dla uczestników kursu pozwalającą na rozpoczęcie przygody z realizacją dźwięku.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zacząć rozwijać swoje dźwiękowe zainteresowania, jak również osoby, które chcą uporządkować wiedzę lub poszerzyć dźwiękowe horyzonty.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.