Pracujesz z dźwiękiem? Dźwięk to Twoja pasja?
Semestralny kurs “Podstawy realizacji dźwięku 2”, przeznaczony dla osób, które już zaczęły swoją przygodę z dźwiękiem. Cykl składający się z 12 segmentów będzie realizowany w trybie hybrydowym i jest bezpośrednią kontynuacją naszego kursu “Podstaw realizacji dźwięku”. Program został przygotowany hybrydowo. Połowa zagadnień będzie realizowana on-line, a pozostała część kursu, obejmująca część praktyczną, odbywać się będzie w małych grupach w studiu nagraniowym. W ramach zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą na korzystanie z bardziej zaawansowanych technik nagrania i postprodukcji. Każdy z bloków tematycznych składa się z materiałów on-line do samodzielnej nauki, omówienia zagadnień teoretycznych oraz części praktycznej.

Uczestnicy kursu będą mieli możliwość konsultacji prac domowych oraz projektów wykonywanych samodzielnie, jak również dostęp do materiałów on-line 6 miesięcy po zakończeniu kursu.

Tematy spotkań:
0. Zajęcia wprowadzające
1. Konfiguracja studia
2. Architektura miksu
3. Przygotowanie i realizacja sesji nagraniowej wokalu
4. Sound design: Efekty modulacyjne i synteza dźwięku
5. Przygotowanie i realizacja sesji nagraniowej demo w jednym pomieszczeniu
6. Zgrania, eksport, poziomy, formaty
7. Zaawansowane przetwarzanie MidSide, SideChain
8. Przygotowanie i realizacja średniej sesji nagraniowej “na setkę” w kilku pomieszczeniach
9. Poprawa jakości nagrań
10. Reamping i drum replacement
11. Miks hybrydowy
12. Wprowadzenie do przestrzennej technologii binauralnej

Zajęcia prowadzone będą w cyklu tygodniowym, w czwartki od godziny 18:00 do 21:00. Jeśli jesteś zainteresowany kursem napisz do nas.

Koszt udziału w warsztatach to 1200 zł.

Zapraszamy początkujących entuzjastów realizacji, muzyków chcących poszerzyć swoje dźwiękowe horyzonty, praktyków chcących uporządkować swoją wiedzę oraz wszystkich, którzy chcieliby kontynuować przygodę z audio.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.