Pracujesz z dźwiękiem? Dźwięk to Twoja pasja?
Semestralny kurs “Podstawy realizacji dźwięku 2”, przeznaczony dla osób, które już zaczęły swoją przygodę z dźwiękiem. Cykl składający się z 12 segmentów będzie realizowany w trybie hybrydowym i jest bezpośrednią kontynuacją naszego kursu “Podstaw realizacji dźwięku”. Program został przygotowany hybrydowo. Połowa zagadnień będzie realizowana on-line, a pozostała część kursu, obejmująca część praktyczną, odbywać się będzie w małych grupach w studiu nagraniowym. W ramach zajęć uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności, które pozwolą na korzystanie z bardziej zaawansowanych technik nagrania i postprodukcji. Każdy z bloków tematycznych składa się z materiałów on-line do samodzielnej nauki, omówienia zagadnień teoretycznych oraz części praktycznej.

Uczestnicy kursu będą mieli możliwość konsultacji prac domowych oraz projektów wykonywanych samodzielnie, jak również dostęp do materiałów on-line 6 miesięcy po zakończeniu kursu.

Tematy spotkań:
0. Zajęcia wprowadzające
1. Konfiguracja studia
2. Architektura miksu
3. Przygotowanie i realizacja sesji nagraniowej wokalu
4. Sound design: Efekty modulacyjne i synteza dźwięku
5. Przygotowanie i realizacja sesji nagraniowej demo w jednym pomieszczeniu
6. Zgrania, eksport, poziomy, formaty
7. Zaawansowane przetwarzanie MidSide, SideChain
8. Przygotowanie i realizacja średniej sesji nagraniowej “na setkę” w kilku pomieszczeniach
9. Poprawa jakości nagrań
10. Reamping i drum replacement
11. Miks hybrydowy
12. Wprowadzenie do przestrzennej technologii binauralnej

Zajęcia prowadzone będą w cyklu tygodniowym, w czwartki od godziny 18:00 do 21:00. Spotkanie wprowadzające odbędzie się w trybie zdalnym w czwartek 04.03.2021 o godzinie 18:00.

Koszt udziału w warsztatach to 1200 zł.

Tylko do 14.02.2021 cena promocyjna to 1000 zł.

Zapraszamy początkujących entuzjastów realizacji, muzyków chcących poszerzyć swoje dźwiękowe horyzonty, praktyków chcących uporządkować swoją wiedzę oraz wszystkich, którzy chcieliby kontynuować przygodę z audio.

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.